Kurumsal kimliğimiz ile 2005 yılından günümüze tek bir olumsuz dönüş almadan tamamıyla müşteri memnuniyetini ilke edinerek.İzmir Organizasyon hizmet sektöründe çalışma sürdüren kurumsal bir çözüm firması olmanın mutluluğu içerisindeyiz. İzmir plus organizasyon olarak çalışmalarımızın tamamında kurumsal firmalar, belediyeler ve kolejler yer alan mutlu bir referans listesine sahibiz.

Sektöre başladığımız günden bu yana zirvedeki yerimizi koruyor ve yenilikçi düşünceler ile kendimizi geliştirerek sektörümüze yön gösteriyoruz.

Vizyonumuz

İzmir ve çevresinde yüzlerce organizasyon firması hep kendisinin bu işte en iyisi olduğunu söyleyerek diğer firmalara genel anlamda kötüleme kullanmaktadır.Biz en iyisi olduğumuzu idda etmiyor, yaptığımız organizasyonlar ve mutlu referans listemiz ile kendimizi gösteriyoruz.
Gerçekçilikten uzak veya gerçekten başaracağımızı bildiğimiz hedefleri bile firma prensibi sebebiyle garanti etmiyoruz. Sadece işi alma odaklı çalışmıyoruz memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve en gerçekçi bulduğumuz taahhüdü sözleşmeyle sunuyoruz.
Etik çalışma anlayışımız gereği, aynı sektörde ikinci bir firma ile kesinlikle çalışma yapmıyoruz. Bu konudaki şeffaflığımızı, firma sahiplerinin bile test amaçlı telefonla arayarak teklif almak istemelerine olumsuz yanıt alacağını belirterek kanıtlıyoruz.

Organizasyon'da Kendimize Güveniyoruz

12 Yıllık organizasyon tecrübe ve deneyimlerimiz ile her geçen gün kariyerimize bir yenilikler ekleyerek , her gün büyüyerek işimizi müşteri memnuniyetini ilke edinerek gerçekleştiriyoruz.

ORGANİZASYON
ANİMASYON
PRODÜKSİYON

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli!

Yapacağımız çalışmalarımızda öncelikli olarak sizin düşüncelerinizi alıyor ve hayal gücünüze güvenerek çalışmalarımızı geliştirip size sunuyoruz. Onayınız doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

ÖZGÜN

YENİLİKÇİ

UZMAN

SORUNSUZ